İstanbul Fringe Festival 4. Yılında

-
Aa
+
a
a
a

Zeynep Uğur ve Emre Yıldızlar ile 17-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Fringe Festival 2022’yi konuşuyoruz.

Fringe İstanbul’un 4. edisyonu üzerine
 

Fringe İstanbul’un 4. edisyonu üzerine

podcast servisi: iTunes / RSS

Pandemi koşulları sebebiyle son iki yıldır çevrimiçi gerçekleşen İstanbul Fringe Festival bu yıl back to basic mottosunu benimseyerek salgın öncesi alışkanlıklara geri dönmeyi arzuluyor. 

2019 yılından bu yana sanatta alternatif olanı ön plana çıkarmak motivasyonuyla düzenlenen etkinliğin bu seneki dördüncü edisyonunda, Türkiye’den ekiplerle birlikte Amerika Birleşik Devletleri, Belçika, Brezilya, Fransa, Hollanda, İsrail, İtalya, Rusya, Singapur, Slovakya ve Yunanistan’dan kumpanya ve topluluklar da yer alıyor. 

Şehrin farklı köşelerine yayılan festivalin mekânları arasında Akbank Sanat, BeReZe Gösteri Evi, DasDas, ENKA Sanat, Fişekhane, Fugamundi, Hann Sahne, Kadıköy Belediyesi Alan Kadıköy, Kadıköy Emek Tiyatrosu, Müze Gazhane, Nor.Kadıköy, Sakıp Sabancı Müzesi, Tuhafier ve Yerebatan Sarnıcı var.

17-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Fringe Festival’in programına buradan ulaşabilirsiniz, festival biletleri ise tiyatrolar.com.tr üzerinden satışa sunuldu.

Açık Dergi - Tezahür'de Gülin Dede Tekin’in konukları Zeynep Uğur ve Emre Yıldızlar’la bir araya gelerek festival programının ana hatlarını konuştuğu söyleşiye ise yukarıdaki oynatıcıdan kulak verebilirsiniz.