Açık Radyo’nun Dinleyici Destek Özel Yayını 21. Radyo Şenliği'nin beşinci günündeyiz

-
Aa
+
a
a
a
""

Dinleyici Destek özel yayınlarımızın 21.’sinin beşinci gününe ulaştık. Tüm hızıyla devam eden Dinleyici Destek Özel Yayını 21. Radyo Şenliği, 16 Mart Cumartesi sabahı başladı ve 24 Mart Pazar akşamına kadar devam edecek. 

Gönüllü arkadaşlarımız aramalarınızı karşılamak üzere tüm şenlik boyunca +90 212 343 41 41 numaralı telefonun başında olacaklar. Ayrıca bu adresten de bize destek olabilirsiniz. 


21. Radyo Şenliği'nin beşinci gününe başladık!

Bugün ilk olarak Waseem Ahmad Siddiqui, Özdeş Özbay, Eraslan Sağlam ve Ömer Madra stüdyoda bir araya gelerek, Waseem Ahmad Siddiqui'nin radyomuza yazdığı misafir - ev sahibi ilişkisi üzerine kurulu mektup üzerine Açık Radyo'nun kazandığı toplumsal ve kişisel konumları üzerine çok özel bir sohbet gerçekleştirdiler. 

Eraslan Sağlam, Ömer Madra, Özdeş Özbay ve Waseem Ahmad Siddiqui

Vakayiname ve Açık Bilinç programlarıyla tanıdığımız Güven Güzeldere, 21. Radyo Şenliği'nde destek yayınımıza katılan isimler arasındaydı

Güven Güzeldere

Küçük Düşünürler Topluluğu programcısı Özge Özdemir, 21. Radyo Şenliği'nde bizimle birlikteydi. 

Özge Özdemir

Açık Radyo Dinleyici Destek Projesi Özel Yayını tüm hızıyla devam ediyor! Açık Radyo'nun kurucularından Ali Danış, şenlikte konuklarımız arasındaydı.

Ömer Madra ve Ali Danış

Dinleyicimiz ve destekçimiz Deniz Çelikkantar da 21. Radyo Şenliği'nde bizi yalnız bırakmayan isimlerdendi.

Deniz Çelikkantar

Son albümü ve Gök ile müzikseverlerle bir kez daha buluşan Can Kazaz, destek haftasının beşinci gününde yanımızdaydı. Kazaz, ayrıca stüdyomuzda mini bir konsere de imza attı. 

Can Kazaz

Türk edebiyatının en önemli isimlerinden, dinleyicimiz ve destekçimiz yazar Buket Uzuner, 21. Radyo Şenliği'nde bize destek veren isimler arasındaydı

Buket Uzuner

Altın Saatler'den Gürhan Ertür, Nuray Aydınoğlu,Nazan Cömert ve Aziz Şasa, 21. Radyo Şenliği'nde bir araya gelerek desteklerini sundular.

Gürhan Ertür, Nuray Aydınoğlu, Nazan Cömert, Ömer Madra ve Aziz Şasa

2011'den beri gerçekleştirdiği müzik çalışmalarıyla müzikseverlerden büyük beğeni toplayan Melike Şahin, 21. Radyo Şenliği'nde aramızda olan isimlerdendi

Melike Şahin

21. Radyo Şenliği'nin beşinci gününün sonuna yaklaşırken, Mint programcıları Mert Emcan ve Efkan Kula, gazeteci ve müzisyen Melis Danişmend ile buluştular. Melis Danişmend, radyomuzun açıldığı dönemleri, bitirme tezini Açık Radyo üzerine yazdığını ve radyomuzla olan ilişkisini anlattı. 

Efkan Kula, Melis Danişmend ve Mert Emcan

Açık Dergi köşelerinden Gaipten Sesler programcısı Merve Ünsal ve Tezahür programcısı Gülin Dede Tekin, 21. Radyo Şenliği'nin beşinci gününde yanımızdaydı.

Merve Ünsal ve Gülin Dede Tekin

Müzisyen dostumuz Selin Sümbültepe de 21. Radyo Şenliği'ndeydi ve mini bir konser gerçekleştirdi

Selin Sümbültepe