Açık Radyo’nun Dinleyici Destek Özel Yayını 21. Radyo Şenliği'nin dördüncü günündeyiz

-
Aa
+
a
a
a
""

Dinleyici Destek özel yayınlarımızın 21.’sinin dördüncü gününe başladık. Tüm hızıyla devam eden Dinleyici Destek Özel Yayını 21. Radyo Şenliği, 16 Mart Cumartesi sabahı başladı ve 24 Mart Pazar akşamına kadar devam edecek. 

Gönüllü arkadaşlarımız aramalarınızı karşılamak üzere tüm şenlik boyunca +90 212 343 41 41 numaralı telefonun başında olacaklar. Ayrıca bu adresten de bize destek olabilirsiniz. 


21. Radyo Şenliği'nin dördüncü gününde dinleyicimiz, destekçimiz ve dostumuz Mert Fırat, bizleri yalnız bırakmadı

Özdeş Özbay, Mert Fırat ve Ömer Madra

9 gün, 99 saat boyunca sürecek 21. Açık Radyo Dinleyici Destek Projesi Özel Yayını'nda destekçimiz ve dinleyicimiz Aykan Özçelik de bizlerleydi.

Aykan Özçelik

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en gitaristlerinden Akın Eldes, kendi gibi müzisyen oğlu Akıncan ile 21. Radyo Şenliği'nde bizimle olan isimler arasındaydı. 

Akın Eldes ve oğlu Akıncan Eldes

Yönetmen, senarist, yapımcı ve akademisyen Emin Alper ile oyuncu Erdem Şenocak, 21. Radyo Şenliği'nde stüdyomuzdaydılar.  

Emin Alper ve Erdem Şenocak

Jakuzi grubundan tanıdığımız Kutay Soyocak, 21. Radyo Şenliği'nde yanımızda olan bir diğer isimdi.

Kutay Soyocak

Dünya Mirası Adalar programcıları Nevin Sungur ve Derya Tolgay, yakın zamanda İstanbul Tabipler Odası'ndan aldıkları Radyo Ödülü ile 21. Radyo Şenliği'nden yanımızdaydılar. 

"
Nevin Sungur, Derya Tolgay ve Ömer Madra

Yeni’nin programcısı Hande Akkan da 21. Radyo Şenliği'nde stüdyoda konuklarımız arasındaydı.

Hande Akkan

Açık Radyo'nun bilim kurgu programı Omelas programcıları Jülide Kayaş ile İsmail Yamanol da 21. Radyo Şenliği'nde konuklarımız oldular.

Jülide Kayaş ve İsmail Yamanol

Açık Radyo'nun en eski programcılarından, Tuna’nın Beri Yanı programcısı Muammer Ketencoğlu, 21. Radyo Şenliği'nde bizi yalnız bırakmayan isimler arasındaydı. 

Muammer Ketencoğlu

Diğerkâm'dan Rauf Kösemen ve Damla Özlüer de 21. Radyo Şenliği'nde yanımızda olan isimlerdi

Damla Özlüer ve Rauf Kösemen 

21. Radyo Şenliği'nin dördüncü gününde, Cümbüş Cemaat grubu bu sene de Radyo Şenliği’ni şenlendirmek üzere stüdyomuzda. Gerçekleştirdikleri mini-konserden sürpriz kesitler ise Açık Radyo'nun Youtube kanalında.

Cümbüş Cemaat

Gitaresk programcıları Murat Ermert ve Gonca Açıkalın, 21. Radyo Şenliği'ne dikkat çekerek radyolu parçalardan bir seçki ile yayınımıza katıldılar. 

Murat Ermert ve Gonca Açıkalın

Esintiler programından tanıdığımız Vildan Atalay ve Seda Binbaşgil de 21. Radyo Şenliği'nde bizimle birlikteydiler. 

"
Vildan Atalay ve Seda Binbaşgil