Açık Radyo’nun Dinleyici Destek Özel Yayını 21. Radyo Şenliği'nin ikinci günündeyiz

-
Aa
+
a
a
a
""

Dinleyici Destek özel yayınlarımızın 21.’si tüm hızıyla devam ediyor. 16 Mart Cumartesi sabahı başlayan Dinleyici Destek Özel Yayını, 24 Mart Pazar akşamına kadar devam edecek. 

Gönüllü arkadaşlarımız aramalarınızı karşılamak üzere tüm şenlik boyunca +90 212 343 41 41 numaralı telefonun başında olacaklar. Ayrıca bu adresten de bize destek olabilirsiniz. 


Radyo Şenliği Özel Yayını'nın ikinci gününün açılışında Baht Dönüşü programcısı Ayşe Görür, Eraslan Sağlam ve Ömer Madra'ya eşlik etti. 

Ayşe Görür

Açık Radyo'yu 'Kâinatın tüm seslerine, renklerine, titreşimlerine ve şimdi de çizimlerine' açık hale getiren programcımız İzel Rozental, çizer Tan Oral ve Aydan Çelik ile stüdyomuzdaydı. Bu üç isim ile yazdık, çizdik ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Beysun Gökçin, Ömer Madra, İzel Rozental, Tan Oral ve Aydan Çelik

Ayrıca Beysun Gökçin ve Ömer Madra'nın İzel Rozental, Tan Oral ve Aydan Çelik'e katılımıyla da ortaya bu değerli çalışma çıktı. 

Mekanlar ve Çağlar İçinde Ses programını hazırlayıp sunan İştar Gözaydın, bugün bizi yalnız bırakmadı ve stüdyomuzda konuğumuz oldu.

İştar Gözaydın

Bir Varmış, Bir Yokmuş programı ile çocuklara ve büyüklere hikayeler, masallar ve müzikler sunan Hande Tecik Öztürk ve Açık Radyo'nun en küçük programcısı Memo Sağlam, Dinleyici Destek Özel Yayını 21. Radyo Şenliği'nde bizlerleydi.

Hande Tecik Öztürk ve Memo Sağlam

"Yıllardan beri dinlediğim Açık Radyo'nun yaşayabilmesi için destek programları yapıyoruz ve desteklerinizi bekliyoruz," diyen Levent Üzümcü, 21. Radyo Şenliği'nde konuğumuzdu

Levent Üzümcü

Anadolu müziğinin çağdaş yorumlarıyla Ma’nın Tınısı programını hazırlayıp sunan Hakan Ünseven, 21. Radyo Şenliği'nde konuğumuz oldu. 

Hakan Ünseven

Yaşar Kemal Vakfı kurucularından Açık Radyo destekçisi ve dinleyicimiz Semiha Baban, Yaşar Kemal ve Açık Radyo üzerine konuşmak üzere stüdyomuzdaydı

Semiha Baban

Besteci, söz yazarı ve insan hakları aktivisti Şanar Yurdatapan, programcımız dostumuz Murat Meriç ile beraber Miras adlı projesini konuşmak üzere bizlerleydi.

Murat Meriç

Sadanüvis programcısı Cemal Ünlü, 21. Radyo Şenliği'nin ikinci gününde stüdyomuzdaydı. 

Cemal Ünlü

Musıkî icrasının geçmişine ayrıntılı bir bakış gerçekleştiren Musıkî Arşivi programcısı Bülent Aksoy, 21. Radyo Şenliği'nde radyomuzdaydı. 

Bülent Aksoy

Itabella programcısı ve destekçimiz Cansın Sağesen, kızları Canan ve Sera ile 21. Açık Radyo Dinleyici Destek Özel Yayını'nda bizlerleydi.

Cansın Sağesen ve kızları Canan ile Sera

Günün sonunda ise müzisyen dostumuz Ahmet Ali Arslan’dan sazlı sözlü bir program dinleyerek 21. Radyo Şenliği'nin ikinci gününü noktaladık.

Ahmet Ali Arslan