Açık Radyo’nun Dinleyici Destek Özel Yayını 21. Radyo Şenliği'nin üçüncü günündeyiz

-
Aa
+
a
a
a
""

Dinleyici Destek özel yayınlarımızın 21.’sinin üçüncü günündeyiz. Tüm hızıyla devam eden Dinleyici Destek Özel Yayını 21. Radyo Şenliği, 16 Mart Cumartesi sabahı başladı ve 24 Mart Pazar akşamına kadar devam edecek. 

Gönüllü arkadaşlarımız aramalarınızı karşılamak üzere tüm şenlik boyunca +90 212 343 41 41 numaralı telefonun başında olacaklar. Ayrıca bu adresten de bize destek olabilirsiniz. 


Dinleyicimiz ve destekçimiz Ayşegül Çehre Aksoy, 21. Radyo Şenliği'nin üçüncü gününde stüdyoda konuğumuz oldu. Kendisiyle radyo ile uzun yıllar süren ilişkisi üzerine güzel bir sohbet gerçekleştirdik. 

Ayşegül Çehre Aksoy

Radyocu dostumuz Geveze, Radyo Günü'nde de konuğumuz olmuş, Ömer Madra ile tadına doyulmaz bir sohbet gerçekleştirmişti. Dinleyicilerimizin 'bir daha!' yorumlarına istinaden, sohbetimize devam ettik ve geçmişi 100 yılı aşan radyoculuğu konuştuk.

Geveze

Dinleyicimiz ve destekçilerimiz Haldun ve Serpil İleri, mektuplarında bize, "[...] sesin, bana kâinatta yalnız olmadığımı bir kez daha anlatmış oldu. Daha fazla düşünmeme, daha fazla anlamama ve daha fazla çözüm yollarını bulmama yardımcı oldu. Çözümün sadece “ben” ile olmayacağını “biz” ile olacağını o güzel sesinle bir kez daha anlatmış oldun," demişlerdi. Haldun İleri, 21. Radyo Şenliği'nde konuğumuz oldu ve radyomuzun ona - ve onlara - ne ifade ettiğini bizimle paylaştı. 

Haldun İleri

Gerçekleştirdiği son çalışmalarıyla müzik dünyasında adından bolca bahsettiren Melis Karaduman, gitarist Alperen Yılmaz ile 21. Radyo Şenliği'nde canlı bir performansa imza attı. 

Melis Karaduman ve Alperen YılmazKadim Anadolu Eserlerinden Seçmeler programcısı ve aynı zamanda kurucularımızdan Haluk Mimaroğlu, 21. Radyo Şenliği'nde stüdyoda konuğumuz olarak keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Haluk Mimaroğlu

Dünyanın Cazı programcılarından Sanat Deliorman ve müzisyen Özge Ünkap, 21. Radyo Şenliği'nde konuğumuz olarak eşsiz bir performans gerçekleştirdiler

Sanat Deliorman ve Özge Ünkap

Dünyanın Cazı programcılarından Nazlı Toprak, 21. Radyo Şenliği'nde stüdyomuzda bizi yalnız bırakmadı. 

Nazlı Toprak

Kültürel Miras Ve Koruma: Kim İçin? Ne İçin? programcıları Asu Aksoy ve Burçin Altınsay, 21. Radyo Şenliğinde bizi yalnız bırakmayan isimler arasındaydı. 

"
Burçin Altınsay ve Asu Aksoy

Dolu Kadehi Ters Tut ikilisi Uğurhan Özay ve Oğulcan Ava, Sonsuz Çilek Tarlaları’nda Tuğçe Yapıcı'nın konukları olarak 21. Radyo Şenliği'nde yanımızdaydılar

Uğurhan Özay, Tuğçe Yapıcı ve Oğulcan Ava

Son dönemlerde gerçekleştirdiği çalışmalarla müzik dünyasında isminden bolca bahsettiren Selin, babası Selim Geçit ile Ahtapotun Bahçesi programcısı Cem Sorguç'a 21. Radyo Şenliği'nde eşlik ettiler. 

Cem Sorguç, Selim Geçit ve Selin