Açık Radyo’nun Dinleyici Destek Özel Yayını 21. Radyo Şenliği'nin yedinci günündeyiz

-
Aa
+
a
a
a
""

Dinleyici Destek özel yayınlarımızın 21.’sinin yedinci günündeyiz.16 Mart Cumartesi sabahı başlayan Dinleyici Destek Özel Yayını 21. Radyo Şenliği, 24 Mart Pazar akşamı sonlanacak.  

Gönüllü arkadaşlarımız aramalarınızı karşılamak üzere tüm şenlik boyunca +90 212 343 41 41 numaralı telefonun başında olacaklar. Ayrıca bu adresten de bize destek olabilirsiniz. 


Spor Gündemi programıyla her Cuma Açık Radyo'da olan Burcu Biçer, 21. Radyo Şenliği'nde de bizleri yalnız bırakmadı ve kendisiyle spor ile radyonun ilişkisi üzerine konuştuk

Burcu Biçer

Bilim Sohbetleri programcıları Müsemma Sabancıoğlu ve Defne Üçer, 21. Radyo Şenliği Özel Yayını'nın yedinci gününde yanımızdaydı. Kendileriyle bilim iletişiminin ve bilimin tarihselliğinden ayrılmadan ifade edilmesinin öneminden söz ettik. 

Müsemma Sabancıoğlu ve Defne Üçer

Hikâyenin Her Hâli programcıları Ayşe Gül, Meral, Didem ve Aylin stüdyoda şenlik için bir araya geldiler ve İstanbullu besteci, şair Kassia’dan, Kurtlarla Koşan Kadınlar’dan, ilham veren kadın hikâyeleri üzerine konuştular.Destekçimiz ve dinleyicimiz Arzu Yeşilyurt, 21. Radyo Şenliği'nde yanımızda olan isimler arasındaydı. 

Arzu Yeşilyurt

Önce Sağlık programcılarından, dinleyicimiz ve destekçimiz, Prof. Dr. Selim Badur, 21. Radyo Şenliği'nin yedinci gününde Ömer Madra ile stüdyodaydı.

Selim Badur ve Ömer Madra

21. Radyo Şenliği’ne özel şenlikli bir İstanbul programı dinledik. Radyomuz Tophane’de mi yoksa Galata’da mı? Eski Beyoğlu şenlikleri nasıldı? Beyoğlu’ndan radyomuza inen Kumbaracı Yokuşu’nun adı nereden geliyor? Tüm bu soruları Ahşaptan Betona Mecidiyeden Jetona programcısı Pınar Erkan,Kıyı Köşe İstanbul programcısı Turgay Tuna ve  Açık Mimarlık programcısı Yağmur Yıldırım, müzisyen Çağlar Fidan'ın eşsiz performansıyla stüdyomuzda cevapladılar

Yağmur Yıldırım, Pınar Erkan ve Turgay Tuna
Çağlar Fidan

İklim Kuşağı Konuşuyor programcısı Atlas Sarrafoğlu ve destekçimiz, dinleyicimiz Levent Cako ve oğlu Kaan Cako, 21. Radyo Şenliği'nde bir araya geldiler ve iklim krizinin dünyaya etkileri hakkında konuştular. 

Levent Cako, Ömer Madra, Kaan Cako, Atlas Sarrafoğlu ve Eraslan Sağlam

Geçtiğimiz destekçi özel yayınında bizlerle birlikte olan müzisyen dostumuz Evdeki Saat, 21. Radyo Şenliği'nde de bizleri yalnız bırakmadı.

Evdeki Saat

Açık Radyo'nun sinema programı Sinefil'in programcıları Melis Behlil ve Yeşim Burul, 21. Radyo Şenliği'nde stüdyomuzdaydı. 

Yeşim Burul ve Melis Behlil

Son yıllarda kendi yazdığı şarkılar ve birçok sanatçı için yaptığı düzenlemelerle dikkat çeken Can Güngör, 21. Radyo Şenliği'nde stüdyomuzda mini bir konser gerçekleştirdi.

Can Güngör

Türkiye’de kültür sanat ve ona komşu alanlarda çalışan bağımsız organizasyonların görünürlüğünü artırmayı amaçlayan; işbirliğini, paylaşım kültürünü ve dayanışmayı güçlendirmeyi hedefleyen, kolaylaştırıcı bir oluşum olan Bağımsızlar, 21. Radyo Şenliği'nde yanımızdaydı.

Kopuk Bağlar programcılarımız Fatma Genç ve Hasan Ateş ile Ekokozmopolitan programcısı Deniz Gündoğan İbrişim de 21. Radyo Şenliğinde yanımızda olan isimler arasındaydılar.  

Fatma Genç, Hasan Ateş ve Deniz Gündoğan İbrişim

Koyu Mavi'de Açık Radyo'nun 21. Radyo Şenliği özel programa katılan dinleyicilerimiz, destekçilerimiz, programcılarımız ve seçtikleri şarkıları dinledik. Programcımız Gülçin Orgun ile Şükrü Morçay, Erhan Aytulun, Selen Kipmen, Cenk Akyol ve Meral Akman konuklarımızdı.