Aylin Örnek

-
Aa
+
a
a
a
28 Haziran 2023
İnsan Hakları Uzmanı Hamit Levent Evci ile deprem sonrası Adıyaman’daki faaliyetleri ve gençler tarafından yeni kurulan Dayanışma İnsanları Derneği’ni (People of Solidarity) konuşuyoruz.
Mavi Kuş Dayanışması
02 Mayıs 2023
Mavi Kuş Dayanışması'ndan Necati Sönmez'le deprem bölgesinde çocuklara yönelik yaptıkları atölyeleri ve gezici sinemayı konuşuyoruz.
Fotoğraf: Esra İzgi
17 Nisan 2023
Doğal kozmetik ürünler üreten Esra İzgi’yle Hatay'da gerçekleştirdiği gönüllü çalışmayı, çocuklar için organize ettikleri etkinlikleri ve önümüzdeki dönemde gerçekleştireceği programları konuşuyoruz.
Fotoğraf: Hicran Suadiye Gümüş
12 Nisan 2023
Hatay'ın Samandağ ilçesinde ailesiyle birlikte depreme yakalanan ve krizin ardından Samandağ'daki konteyner eğitiminin öncüsü olan, İngilizce öğretmeni Hicran Suadiye Gümüş'le dayanışma tecrübesini konuşuyoruz.
Fotoğraf: Cevdet Bülent Durdu
07 Nisan 2023
Sinop Offroad Motor Sporları Kulübü Derneği'nden (Sinoff) Cevdet Bülent Durdu’yla 6 Şubat depremleri sonrası deprem bölgesinde yürüttükleri dayanışma faaliyetlerini konuştuk.
beber
01 Nisan 2023
Bayburt Terziler, Berberler ve Ayakkabıcılar Esnaf Odası Başkanı Yunus Çil’le depremin ardından bölgede gerçekleştirdikleri çalışmaları konuştuk.
24 Mart 2023
Sosyal medyada "seyyahart" hesabıyla tanınan, sanatçı Berk Armağan'la deprem bölgesindeki tecrübeleri ve bölgede çocuklarla yaptığı etkinlikleri konuşuyoruz.
Dayanışma
22 Mart 2023
Dayanışma Kuşağı programının ilk bölümünde konuğumuz Burak Soykan'la deprem bölgesinde kurdukları mutfağı, dayanışma tecrübesini ve bölgeden gözlemlerini konuşuyoruz.