Beysun Gökçin

-
Aa
+
a
a
a
Khalil Hamra/AP
18 Şubat 2023
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Acil Tıp Uzmanı, profesyonel dağcı ve arama kurtarmacı Dr. Ferudun Çelikmen’le deprem bölgesindeki tecrübeleri üzerine konuşuyoruz.
25 Ekim 2022
Beysun Gökçin ile Alican Turalı, bir sanat eseri ve performans alanı olarak Açık Radyo’nun 17. İstanbul Bienali’ne katılımını konuşuyorlar.
23 Eylül 2019

Açık Radyo Genel Yayın Yönetmeni Ömer Madra, Açık Deniz yayınında Beysun Gökçin'le 20 Eylül Küresel İklim Grevi'nin Türkiye'de ve dünyadaki yankılarını konuştu.

12 Temmuz 2006
ARC Atlantik yarışında ikinci olan Odienne adlı teknenin kaptanı Handan Güçyılmaz, Açık Deniz programında yarışın son bölümünü ve karaya ayak bastıkları anı anlatıyor. Bu üçüncü ve çok heyecanlı bölümü, oldukça gecikmeli de olsa yayınlıyoruz.
03 Şubat 2006
ARC 2005 (Atlantic Rally for Cruise) yarışını Odienne adlı teknede başarıyla tamamlayan ve altı kadından oluşan ekibin kaptanı Handan Güçyılmaz Serezli, Açık Deniz'in konuğu olmuştu. Tabii ki bu heyecanlı yarışı anlatmaya bir program yetmedi ve işte ikinci bölüm.
15 Ocak 2006
Geçen hafta Açık Radyo'da yayınlanan Açık Deniz programında, Kasım ayında yapılan ARC 2005 (Atlantic Rally for Cruise) yarışını Odienne adlı teknede başarıyla tamamlayan ve altı kadından oluşan ekibin kaptanı Handan Güçyılmaz Serezli, Beysun Gökçin'in konuğuydu.