Nazlı Zaman

-
Aa
+
a
a
a
21 Mayıs 2024
Kreşendo (eski adıyla Beats By Girlz), Türkiye'de müzik kültürüne katkı sunarak farklı toplulukların ve kimliklerin kendilerini ifade etmelerinin önündeki engelleri kaldırmayı hedefliyor, kültürel çeşitliliği ve toplumsal cinsiyet eşitliğini müzikle destekliyor.
"
02 Şubat 2024

Depo, Alaca Heyheyler Kolektifi’nin ikinci sergisi Kadınlar Atlası’na 17 Şubat'a kadar ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Candice Lin, "Sert, Beyaz Bir Beden, Geçirgen Bir Astar", 2017. Yerleştirme, çeşitli boyutlarda. Sanatçının, François Ghebaly Galeri’nin ve Chicago Üniversitesi Reva ve David Logan Sanat Merkezi’nin izniyle. (Fotoğraf: Robert Chase Heishman)
16 Kasım 2023
Pera Müzesi'nde Suna ve İnan Kıraç Vakfı Kütahya Çini ve Seramikleri Koleksiyonu’ndan yola çıkan ve 26 Ekim'de açılan Gelecek Hatıraları sergisinin küratörü Ulya Soley'le konuşuyoruz.
""
04 Kasım 2023
Zeyrek Çinili Hamam, hamam olarak kullanılmaya başlamadan önce ilk ve son kez kapılarını "Kalıntıların Şifası" adını taşıyan özel bir güncel sanat sergisiyle açtı.
05 Eylül 2023
Alper Aydın’la Ordu’da geniş bir alana yayılan, farklı üretim pratikleriyle oluşturduğu ilk kişisel sergisi Fata Morgana’yı konuşuyoruz.