Psikoçöküntü Günlükleri

-
Aa
+
a
a
a

İtalyan kuramcı, yazar ve radyocu Franco Bifo Berardi'nin İtalyanca kaleme aldığı günlükleri Serhan Ada'nın çevirisi ve sesinden her gün Açık Gazete ve Açık Dergi'de yayınlıyoruz.

 
Hafta içi her gün 08.50'de
 
Kayıt Arşivi  ve Podcast  iTunes / RSS
 
Serhan Ada
 
51. Yayın Dönemi: 4 Mayıs 2020 - 1 Kasım 2020

Şu ana kadar yer aldıkları bütün yayın dönemleri;

 
50. Yayın Dönemi: 4 Kasım 2019 - 3 Mayıs 2020
Bifo Kolaj
01 Haziran 2020

İtalyan kuramcı, yazar ve radyocu Franco 'Bifo' Berardi'nin İtalyanca kaleme aldığı günlükleri akademisyen, yazar ve yine radyocu dostumuz Serhan Ada'nın çevirisi ile yayınladık.

satranç zamanı
28 Mayıs 2020

İtalyan kuramcı, yazar ve radyocu Franco 'Bifo' Berardi'nin İtalyanca kaleme aldığı günlükleri akademisyen, yazar ve yine radyocu dostumuz Serhan Ada'nın çevirisi ile yayınlıyoruz. 

18 Mayıs 2020

İtalyan kuramcı, yazar ve radyocu Franco 'Bifo' Berardi'nin İtalyanca kaleme aldığı günlükleri akademisyen, yazar ve yine radyocu dostumuz Serhan Ada'nın çevirisi ile yayınlıyoruz. 

fırtına öncesi sessizlik
11 Mayıs 2020

İtalyan kuramcı, yazar ve radyocu Franco 'Bifo' Berardi'nin İtalyanca kaleme aldığı günlükleri akademisyen, yazar ve yine radyocu dostumuz Serhan Ada'nın çevirisi ile yayınlamaya devam ediyoruz.

daha dünmüş gibi kolaj
05 Mayıs 2020

İtalyan kuramcı, yazar ve radyocu Franco 'Bifo' Berardi'nin İtalyanca kaleme aldığı ve halen yazmayı sürdürdüğü günlükleri akademisyen, yazar ve yine radyocu dostumuz Serhan Ada'nın çevirisi ile yayımlamaya devam ediyoruz. 

Bifo, MACBA Radyo stüdyolarında.
28 Nisan 2020

İtalyan kuramcı, yazar ve radyocu Franco 'Bifo' Berardi'nin İtalyanca kaleme aldığı ve halen yazmayı sürdürdüğü günlükleri akademisyen, yazar ve yine radyocu dostumuz Serhan Ada'nın çevirisi ile 1+1 Forum'la eşzamanlı yayınlamaya devam ediyoruz. 

 

16 Nisan 2020

İtalyan kuramcı, yazar ve radyocu Franco 'Bifo' Berardi'nin İtalyanca kaleme aldığı günlükleri akademisyen, yazar ve yine radyocu dostumuz Serhan Ada'nın çevirisi ile 1+1 Forum'la eşzamanlı yayınlıyoruz*.