Açık Radyo - Şimdi ve Burada

-
Aa
+
a
a
a

17. İstanbul Bienali'ne dair podcast, bildiri ve yazılar...

Açık Radyo sloganı

Açık Radyo'nun da dahil olduğu 17. İstanbul Bienali'ne dair podcast, bildiri ve yazılar.

21 Kasım 2022
17. İstanbul Bienali kapsamında, tarihî Çemberlitaş’ta bulunan Barın Han’da kurduğu açık stüdyo alanında canlı yayınlar, radyo performansları ve paneller gerçekleştiren Açık Radyo’nun bienal yolculuğu internet sitesinde ve podcast kanallarında devam ediyor. 
Çizim: Almıla Karay
06 Kasım 2022
Açık Dergi
Açık Dergi'de Radio Art Zone ekibinden Sarah Washington'la Knut Aufermann ve Oda Projesi'nden Özge Açıkkol ve Seçil Yersel canlı yayın konuğumuz oldu.
Radio Art Zone verici anteni
26 Ekim 2022
Açık Radyo’nun 17. İstanbul Bienali kapsamında, tarihî Çemberlitaş semtinde bulunan Barın Han’da kurduğu açık stüdyo ve sergi alanında etkinlikleri sürüyor. Canlı yayınlar, paneller ve müzik icralarının ardından şimdi sırada Tophane Noise Band’den bir ses performansı var.
Tophane Noise Band performans sırasında
25 Ekim 2022
,
Açık Deniz
Beysun Gökçin ile Alican Turalı, bir sanat eseri ve performans alanı olarak Açık Radyo’nun 17. İstanbul Bienali’ne katılımını konuşuyorlar.
05 Ekim 2022
, ,
Metropolitika
İKSV Güncel Sanat Projeleri Direktörü Bige Örer’le 17. İstanbul Bienali’ni, bienalin çerçevesini belirleyen konuları, mekânları ve konseptleri konuştuk.
Fotoğraf: David Levene / bantmag.
01 Ekim 2022
,
Hariçten Sanat
17. İstanbul Bienali kapsamında Barın Han’da yer alan stüdyodan gerçekleştirdiğimiz canlı yayında İKSV Genel Müdürü Görgün Taner’i konuk ediyor ve 50. yılında İKSV’yi ve güncel çalışmalarını konuşuyoruz.
Fotoğraf: İKSV
23 Eylül 2022

17. İstanbul Bienali kapsamında Açık Radyo tarafından düzenlenecek olan panellerin ayrıntılı bir listesi.

Fotoğraf: İdil Ceren Yılmaz
17 Eylül 2022

İstanbul merkezli bağımsız radyo kanalı Açık Radyo, 17. İstanbul Bienali’ne katılıyor!

Yerleştirmeden bir görüntü: "önce radyo vardı"
16 Eylül 2022
Açık Dergi

Son dönemde Venedik, Üsküp, Cleveland ve Ohio'daki sanat projeleriyle adını duyuran Ahmet Öğüt'le bu sene katılımcısı olduğu İstanbul Bienali'ni, Venedik'te yaşananları ve bir müzakere alanı olarak bienalleri konuşuyoruz.

Bakunin Barikatı